78330

Kanye West si konečne vypočul Beckov album. Toto je jeho reakcia

Kanye West pred dvomi týždňami na odovzdávaní cien Grammy vedel, že eponymný album Beyoncé je lepší ako Morning Phase od Becka. Tento úsudok si dokázal utvoriť aj napriek tomu, že víťaznú nahrávku v kategórii Album roka vôbec nepočul. Teraz sa k nej aj vďaka Taylor Swift konečne dostal.

Samozvaný “ochranca umenia”, ako sa Kanye West sám tituloval počas rozhovorov po galavečere Grammy, robí unáhlené uzávery. Zdá sa, že nepotrebuje počuť žiadnu inú hudbu okrem tej svojej a speváčky Beyoncé na to, aby dokázal posúdiť, čo je kvalitou hodnou zlatého gramofóniku a čo nie. Minimálne toto vyplýva z faktu, že sa excentrický raper neúspešne pokúsil o vyzdvihnutie speváčkinho vizuálneho albumu na úkor Beckovej ďakovnej reči bez toho, aby si kritizovaný album Morning Phase (recenzia) vôbec vypočul.

“Niektorý večer som bol na večeri s Taylor Swift. Iróniou bolo, že hrali Beckov album. Pomyslel som si ‘Človeče, toto je celkom dobré.’,” reagoval na najdiskutovanejšiu štúdiovku posledných dní West. O večeri s čoraz lepšou kamarátkou Taylor Swift hovoril v rozhlasovom programe Breakfast Club stanice Power 105, informuje Huffington Post. “Stavím sa, že ten album je naozaj dobrý. Vypočujem si ho a možno je to naozaj Album roka,” snáď uzavrel celú kauzu interpret a spoluautor piesne Only One.